Kolm asja, mida IT-haldusfirmad sulle kindlasti ei räägi!

it teenused

1.Süsteemid oleksid veel kaks aastat töötanud, kui neid õigesti hooldatud oleks

Tihtipeale on IT-haldusfirmad esimesed, kes räägivad seadme väljavahetamise kasuks, kuna uuega on vähem probleeme. Üldjuhul aga ei mainita haldurite poolt hooletusse jäetud masinate võimalikku eluiga. Õigesti hooldatud arvuti või serveri TEGELIK eluiga on viis-kuus aastat ja seadme vahetus iga kahe aasta tagant toob rohkem raha IT-firma taskusse kui töökust sinu kontorisse.

2. Paindlikkus lepingus ei ole kindlasti nende huvides

Reeglina ei ole IT-haldusfirmad huvitatud väiksema arvutipargi jaoks koostama täpselt õiget kliendilepingut. Lubatakse paindlikku teenust, aga lõpuks kirjutatakse lepingusse standardi kohaselt hind ning on võimalus, et maksad rohkem, millegi eest millest sinu ettevõttele kasu ei ole.

3. Sinu ettevõte ei ole neile prioriteet nr. 1

Juhul, kui sa ei too hiiglaslikule IT-haldurile tulu tuhandeid eurosid kuus, võid jääda probleemide lahendamise järjekorras taha poole. Üüratu kliendikoguse ja loetud arvu tehnikutega tuleb tihti IT-ettevõttel prioriteetsust määrama hakata neile tuleva kasu järgi.


Mina olen Timo Puistaja, IT-haldusfirma Server Manegement OÜ tegevjuht. Meie eesmärgiks on hoolitseda arvuti- ja serveriparkide eest, luues klientidele parima toimiva IT-keskkonna.

Lisaks aastate pikkusele kogemusele ja pädevusele antud valdkonnas, tunneme uhkust just paindlikkuse ja kliendiga kaasa mõtlemise üle. Leiame just koos Teiega õige lahenduse TEIE probleemidele!

Timo Puistaja, 58208073, timo@serman.ee

Leave Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga